28 Mart 2010 Pazar

Bilinmeyen Numaralar Bilinmeden Kalsın!

Bilinmeyen numaralara kıl olmaya başladım. Her yerden bir bilinmeyen numaralar reklamı fırlıyor. Hangi kanalı açsam yüzonsekiz dırırırırıdım dıstırı.

188 yaz sonracığında o pi ti pi ti karamela sepeti terazi lastik diye tuşları say hangisine denk gelirse bas ahanda o bilinmeyen numaralara denk gelecektir. Dene bak valla yalanım varsa ne olayım...


Hele bir de uyuz bir sesle herif bağırıyor ya 'Birseeeeeennnnnnnn bilinmeyen numaraların numarası kaçtı????' Kadın da ardından çığrınıyor 118 bilmem kaç. Hatta yememişler içmemişler devam reklamı çekmişler. Kadın tekrar bağırıyor kulak tırmalayan sesiyle 'Aaa yeter yeter birsen diye diye adımı ezberledin hala numarayı ezberleyemedin 118bilmem ne'

Bana daral geliyorr aaaaaaaa. Birsen ismini de hiç sevmem. (alınan gücenen olmasın aklıma hep şu geliyor: bir sen ah sen offf yatak artık hadisen)

Bilinmeyen numaralardan uzak duralım. İnsanı depresife bağlatıyorlar, aradığınız numaraya bağlanamadan kalıyorsunuz.


Bu aralar Norrda dinliyorum infinite face ve two to one beni benden aldılar götürdüler. Biraz sakinleşmemi kafamı dağıtmamı sağlamadılar dersem haklarını yemiş olurum.

Eğer dinlemek isterseniz de myspace adresleri buraya bir tık.


Yorum Gönder