23 Ekim 2010 Cumartesi

Murphy Lanet Girsin Sana

Dersten kaçtım daral geldi. Tek kendim çıksam yoldan sorun değil kankamı da yoldan çıkardım onu da dersleri ekmek durumunda bıraktım. Bir on dakika ne yapalım ne edelim diye düşündük, sonra (her zamanki öğrenci saçmalığını ifşa ediyoruz dalga geçmeyin) yemek yemeye ordan da tavla mavla oynamak için herhangi bir cafeye gitmeye karar kıldık.

Küçük parkta kıçı kırık yeni bir yer açılmış Burger King'e inat bir adı var NFS Burger Turk. NFS'nin ne anlama geldiğini bile anlayamadım ya neyse nefis dedik geçtik.

Tam siparişleri vercez elemanlar eyvah müdür geliyor diye kendilerine bir çeki düzen verme çabası içine girdiler. Dönüp bakayım dedim bunları böyle hizaya sokan eleman nasıl birşey. Ahaa ne göreyim liseden kıçı kırık sümüklü arkadaşım. Ohaa oldum, kal geldi falan.

Tanımış olacak ki ondan geliyor yanımıza diyorum içimden. Hakkaten de tanımış iki üç hoşbeşten sonra havasını attı, o da yetmedi aaa sen daha okuyor musun diye bir posta ezdi... İtin götüne girdim resmen sıcacıkkkk, yapış yapış...

Ehh ehh keh keh dedim çok açım diye kıvırdım aldım mönüyü koştura koştura köşe bucak bir yere geçtim oturdum. Ben can havliyle koştururken yanımdaki kankamı unuttum. Tabi o da bir posta trip attı ya anlatınca olayı kıçıyla güldü geçti tribi :D

 Kahveyle tavla faslı da bitince bizi aldı bir rehavet, len daha saat 8 gece yarısına kadar ne bok yicez sokakta? Tamam dedik kuaföre gidiyoruz. Kankanın saçlar belinde ama kırık çok. Onun saçların kırıklarını aldırcez (bu arada kanka erkek- ve biz erkek berberine değil erkek kuaförüne gittik bu durumda yoksa saçını boka çeviriyor berberler).

Girdik kuaföre ben başladım ötmeye orasını böyle kesin, burasını böyle kesin, şurası şöyle olsun falan. Başka bir elemen da yanda süsleniyor ama ağzının suyu aktı akacak bana bakarken. Hayır ben gelmişim bir herifle oraya ağzını topla da abaza durma dimi ama. Ama adam bildiğin yılışık çıktı. Bir gel kucağıma atla demediği kaldı hal, hareket ve konuşmalarıyla. Tam kalktı gidiyor dur dedim bakayım bir endamına, boyuna, posuna... Ahaa o da neee kıçında kot eskime bir pantolon, açık renk bir de. Fakat sorun pantolon değil götünün orta göbeğindeki kahverengi lekee... Anamm ben orda tutamadım kendimi altıma işicem gülmekten. Tabi eleman kıçındaki lekeden habersiz tipine güldüğümü sanıyor bozuldu baya çarptı kuaförün kapıyı çıktı gitti.

Allahım dedim, çok güldüm inşallah başıma bir şey gelmez.

Amma velakin bir gün sonra başıma gelmeyen kalmadı... Tabi alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

Ders arasındayız, karnımızı doyuracağız. Benim abaza arkadaşlardan (ki hatundur) biri öpüşen sevgilileri cafenin ortasında görünce eli ayağa titremeye başladı. Dönüp dönüp bakıyor, böyle bir de ahhh ulenn olan var olmayan varr diye iç geçiriyor. Elinde de koca bir bardak çay, benimde kıçımda en sevdiğim ispanyol paça açık renk pantolonum. O kadar para verip almışım, o kadar arama sonucu bulmuşum ki bu pantolonu... Ben bunu aldıktan bir sene sonra moda olmuş pantolon... Benim gebererek aradığım pantul her yerde moda olmuş ve özgünlüğüm piç olmuş yaslardayım ama sevdiğimden giyiyorum.

Canım abazam heyecandan yerinde sağa sola dönüp, daha iyi görüş açısı ayarlamaya çalışırken döküverdi elindeki çayı sırtımdan aşağı. Bildiğin sıçık rengi oldu pantolonum.

Allahımmm gittim mahvoldum bennn diye bir çığlık kopardım. Resmen ilgi odağı oldum kocaman cafede, beş yıldır başaramadığım şeyi bir bardak dökülen çayla başardım ya tebrik ediyorum kendimi.

Sildik, ettik çıkmıyor meretin lekesi. Nasıl küfrediyorum bizim abazaya ama görmelisiniz. İçimdeki tshirtü çekiştire çekiştire kıçımı örttüm, postacı çantamlada dötümün kalan kısmını kapattım derse gidiyorum... Ki biri arkadab gehh pisi pisi, şirin pisi pisi, hanimiş benim kumralım demez mi. Allamm bittim ben dedim al canımı.

Cin buuu :( Sırılsıklam aşık olduğum herif...

Murphy lanet girsin sanaaa....

6 yorum :

đerkenαя dedi ki...

Kötü olmuş :D ama yapacak birşey yok tabi, herkesin başına gelebilir, sıkma canını..

(:

leithygurumi dedi ki...

şu an şunları yazarken, dün çektiğim çileye kahkahalarla gülüyorum :D ama kızarıp bozardığımda battım ben diye ha ağladı ha ağlayacaktım. neyse geçti gitti :D

Anken Stein ©8ex-en8 dedi ki...

gülebilir miyim.

leithygurumi dedi ki...

tabiki de :D ben de gülüyorum çünkü.

Profösör dedi ki...

Film gibi..

Anonim dedi ki...

Celebrity Nude King - Nude Celebrity Video Clips And Porn Movies. [url=http://www.freesubmission4u.com/choosing-a-nude-model-for-your-shoot/]www.freesubmission4u.com[/url]