14 Kasım 2010 Pazar

Anlayan Anladı!

Harbi bebekler diye bir aramayla gelinmiş blogcağızıma :) barbi bebek var bende istersen :)

Kilotlu sarışın anahtar kelimesini gördüğümdeyse altıma edecektim gülmekten. Lan tamam nette abaza kaynıyor ama allah aşkına ararken de kilotlu sarışın mı yazılır. Nereye ulaşmaya, ne elde etmeye çalışıyor anlamış değilim.

Şemsiye atasözünden kasıtsa 'Göte giren şemsiye açılmaz' sanırım. Ama bu aramayı yapan şahsiyet denesen de bize gerçekten açılmadığını bildirsen çok süper olacak! Yoksa o şemsiyeyi kıçında paralayacağım.

Köpekle sex araması da zaten fixlendi blogda. Analysticte de, blogger istatistikte de en başta yer alıyor. Bir iki tıklama da değil bine yaklaştı aranma oranı! Ne alp veremediği var bu insandan kırma hayvanların, hayvan merakı. Ama yadırgamıyorum!!! Ne de olsa bu gibi aramaları yapanlar da kendi türlerinden olanları tercih ediyorlar. Saygı duymak gerek!

Gelelim rüya yorumlarına, beyaz çarşafın anlamını merak etmiş bir zat-ı muhterem. Ben bilmem arkadaş. Ömrüm boyunca, hep gördüğüm, tek gördüğüm rüya, sürekli bir uçurumdan kapkaranlık bir çukura düştüğüm. Benden boş yere medet bekleme. Kelin merhemi olsa...

Bu arada blog linkini bitlipirelibirminikkedi diye değil de bitli bir diye arayan şahsiyet canımsın anam =) güldürdün beni.

Bir de son bir şey. Biraz nasihat gibi olacak ama idare edin. Bir insana asla vazgeçilmez olduğunu hissettirmeyin, götleri kalkıyor şerefsizlerin. Sonra bulunmaz hint kumaşıyım ayağına götlerini dönüp gidiyorlar. Bunu niye mi söyledim? Anlayan anladı.

Hadi by.

5 yorum :

FFatiHH dedi ki...

:) böyle şeylerin aranıyor olacağını tahmin etmiştim :) Son dediğini de anlamayanlar arasında yer aldığım için mutluyum :)

leithygurumi dedi ki...

saygı değer fd sence sana laf eder miyim beeeeennn :)

M.Y.S dedi ki...

google ın diline düşmeye gör... :D

Kema ONUR dedi ki...

Bana da bir ara pornografik bir kelimeyle dadanmışlardı. İçerisinde Afrikalı zenci kadınlarla ilgili bişeyler falan vardı :/ ilgin. bu insanlar yahu! :) Makaleler hoşuma gitti, dobra ve cıvık değil:)

MODA GEZGİNİ dedi ki...

kesinlikle haklısınn..böyle insanlar pardon ahlaktan yoksunlar var:)