18 Haziran 2012 Pazartesi

Daha Önce Hiç Dinlemediğin Bir Şarkı...Daha önce hiç dinlemediğin bir şarkı hani seni senden alır ya... Hani göz yaşlarını tutamazsın da ortalık yerde kimseyi umursamadan ağlarsın. Duygu patlamalarıyla boğuşursun, elin ayağına dolaşır, için içine sığmaz, çığlık atasın gelir, sesin boğazında düğümlenir...  Tek sebep daha önce hiç dinlemediğin şarkının olduğunu mu sanırsın?

Bunca zamandır içinde sakladığın duygulara bir kapı araladı sadece o... Seni sen olmaktan uzaklaştıran, içini karartan acılarını dışarıya dökmeni sağladı o şarkı...

Haydi izin ver artık kendine... Bırak gitsinler ruhundan tüm üzücü hatıralar. Ağla ağlayabildiğin kadar, rahatlayacağına inanıyorsan. Çığlık at sesinin yettiği kadar, ama söylemek isteyip de söyleyemediklerini haykır. Bırak dolaşsın elin ayağına, düşenle alay etmek kendini bilmeze yakışır anca. 

Seni sen yapan şeylerle kabul etsin karşındakiler. Gizleme kendini. Neysen o'sun. Gizlenme bir kabuğa. O kabuk yuvan değil, güven veriyor diye avunma. Tüm çıplaklığınla hayatın karşısında dur.

4 yorum :

FFatiHH dedi ki...

Şarkılar üzülsün bizden habersiz çaldıkları için.

MOR dedi ki...

Ah! Nasıl özlemişim bu OST'yi!
Tam da ruh halime uygun düştü şu an. Ağladım ağlayacağım. T.T

leithygurumi dedi ki...

hişt sakin, ağlayın diye paylaşmadım bunu ben :)

Nerissa Black dedi ki...

Secret Garden ♥ Çok güzel bir diziydi yahu .