25 Haziran 2012 Pazartesi

My Black Mini Dress - Sex and the City Çakma

Kore filmlerini neredeyse izlemeyi bırakmak üzreyim. Bu aralar her izlediğim film beni hüsrana uğratıyor... Beklentilerimi karşılayacak bir film izleyemedim gitti günlerdir. Zaten vize döneminin başlamasıyla kafamı kaşıyacak zaman diliminin de yok olup gittiğini anlıyorsunuzdur. Bloga doğru dürüst uğrayamıyorum.

Neyse konu bu değil. Konu film. O kadar taş gibi hatunun bir araya geldiği film kolay kolay görülmemiştir, giyim kuşam desen oohooo biz hatunların kıskançlıktan çatır çatır çatlayacağı cinsten. Ama gel gör ki film o kadar iyi bir konuyu o kadar yüzeysel işlemiş ki hassiktir batırmışlar diyor insan...

Sex and the City çakması, çerezlik bir film. İzlemek isterseniz bütün beklentilerinizi sıfırlayın ki, sıfırın altına düştüğünüzde yüzeye çıkmanız zor olmasın.

Aslında filmi uzun uzun anlatıp izlenilmesine engel olasım var ama bu baltalama olayını yapmam ne kadar doğru olur bilemem...


Severek izlediğim Kore filmleri nerede... Nerede o canım film müzikleri... Nerede o yürek burkan senaryolar... Sözde dram bir de film... Pehh. Ben böyle dram görmedim... Bir ölüm mü birleştirecekti insanları ki ölünün ardından kahkahalar falan... Ihhh hiç bana göre bir film değildi bu. Ne modayı yakından takip ederim, ne arkadaşlarımın başarılarını kıskanacak kadar fesatım, ne de oynayacak kadar gurursuz... Seviyorsam severim, nefret ediyorsam nefret ederim. Karşımdakini kullanmam. Önemsiyorsam çıkarım olduğundan değildir bu önemseme....5 yorum :

Lütfi Mutluer dedi ki...

Önyargılı davrandığınız için film size öyle gelmiş.

leithygurumi dedi ki...

he önyargılıyım. kendi bakış açınla değerlendirince filmi ben önyargılı mı oluyorum? bu benim düşüncem!

Lütfi Mutluer dedi ki...

:)) Önyargılı olmak kötü bir şey mi?

Unknown dedi ki...

ön yargılı olmayı bıraktım.dağınık daha güzel

Bayan Ankara Escort dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından kaldırıldı.