13 Şubat 2012 Pazartesi

Gantz

Kei Korono sıradan bir lise öğrencisi. Bir gün okuldan eve dönerken metro istasyonunda çok da sevmediği bir çocukluk arkadaşıyla hiç ummadığı bir şekilde karşılaşır.

Kör kütük sarhoş bir sokak serserisi metro raylarına düşmüştür ve arkadaşı da Kei Korono'dan onu oradan çıkarabilmek için yardım dilenmektedir. Korono burun kıvıraraktan da olsa raylara atlar ve yaklaşan trenin acı sesiyle başka bir diyarda bir apartmanın odasında bulurlar iki arkadaş kendilerini.

Bu oda oldukça sıradan bir apartman dairesi olmakla birlikte içinde barındırdığı şeyler neticesinde oldukça farklı  durmakta. Odanın tam ortasında bir küre... Odada bulunanların dikkatli bakışları arasında küre kaybolup gitmekte. Ancak belirli bir süre geçtikten sonra herkesin dikkatini kendi üzerine toplamayı başaran devasa küre, çalınan bir marşla içindeki silahları ve giysileri odadaki insanlara sunmakta. Geçirilen şokun ardından gelen bir sesle odadaki herkes irkilmekte...

Bu top, Gantz.Gantz konuşmaya başladığında herkes susar, verilen görev ya yerine getirilir ya da yaşamdan silinip gidersiniz. Amaç en yüksek puanı toplamak ve o odaya asla geri dönmemek üzre terketmek!!!

Unutmadan söyleyeyim animede en çok hoşuma giden karakter karpuz memeli :) İlk görselde gördüğünüz karpuz meme :)
3 yorum :

Prometheus dedi ki...

Yanlız bu manga yer yer Hentai'ye mi kaçıyor bana mı öyle geldi :)? Hot!

leithygurumi dedi ki...

aynen dediğin gibi :D

Prometheus dedi ki...

hımm merak ettim şimdi bak :)