1 Temmuz 2012 Pazar

Lovely Complex


Kouzumi şirin mi şirin ama yaşıtlarına göre oldukça boylu bir kızcağız. Ootani ise yaşıtlarının aksine birazcık daha kısa.

Kimi + Boku = Love? by Tegomass on Grooveshark

Ootani ile Kouzumi  eğlenceli, hayatı dolu dolu yaşayan ama her fırsatta birbirleriyle kapışan iki yakın arkadaş. Okudukları okulda oldukça sevilen iki tip. Ootani okulun basketbol takımında iyi bir oyuncu. Kouzumi ise uzun boyu yüzünden dertli. Kimsenin onu beğenmeyeceğini ya da boyu yüzünden asla mutlu bir birliktelik yaşayamayacağının hayallerinde...

Bu iki kişinin bir çift olacağını dahi animenin başında düşünemiyor insan. Ancak şartlar el verdiğinde ve dış görünüşle ilgili takıntıların, komplekslerin bir kenara bırakıldığında mutluluğun çok yakında olduğunu anlıyoruz bu anime sayesinde.

Red cevabının bazen sadece kaygılardan, korkulardan ibaret olduğunu... Dış görünüşün aslında çok önemli olmadığının farkına varıyoruz.

Animedaki çizimler hem çok iyi, hem de karakterlerin işlenişi oldukça hoş. Gün 24 saat, anime bölümleri 24 dakika... Biz anime severler bir günü 24 dakikada yaşıyoruz Kouzimi ve Ootani ile...

İzleyin, pişman olmayacaksınız :)


Hiç yorum yok :